Twój ciepły dach

O firmie

Firma Atd działa na rynku budowlanym od 2007 roku. Nasze doświadczenia zbieraliśmy działając w branży okiennej, jako podwykonawca wykonywaliśmy montaże stolarki otworowej na przestrzeni 8 lat, dla czołowych producentów okien w regionie łodzkim.

W roku 2010 równolegle z montażem okien postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o produkt, który podążałby za trendami w budownictwie. Ponieważ nigdy nie zamykaliśmy się na nowoczesne rozwiązania postawiliśmy na technologię przyszłości ocieplenia metodą natrysku poliuretanu i okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Początki nie były łatwe, w 2010 roku ocieplenia natryskowe pianką poliuretanową nie były tak popularne jak w tej chwili, aczkolwiek idąc małymi krokami, stawiając na ciągły rozwój, braliśmy udział we wszystkich możliwych szkoleniach jakie odbywały się na terenie Polski, uzyskaliśmy poziom wiedzy, który umożliwił nam działanie na wysokim poziomie, o czym świadczy ciągle rosnąca rzesza zadowolonych klientów.

Od roku 2015 rozszerzyliśmy ofertę (jednocześnie zakończyliśmy montaże stolarki otworowej) o wykonywanie izolacji wdmuchiwanych metodą “blow-in” takich jak włókna celulozowe, wełna wdmuchiwana czy granulat styropianowy. Dzięki temu, jesteśmy wstanie dobrać rozwiązanie najlepiej pasujące do budynku jak również wykonać  bardzo skuteczną i bezinwazyjną naprawę już istniejących, nie spełniających oczekiwań klienta izolacji.

Posiadając tak szeroką ofertę, jesteśmy wstanie fachowo doradzić zarówno materiał. który spełni Państwa oczekiwania jak i wykonać izolację czy to metodą natryskową czy wdmuchiwaną, jednocześnie pamiętając o pozostałych składnikach przegrody czyli foliach i membranach.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług

Pozdrawiam

Daniel Ząbek

Partnerzy