Twój ciepły dach

Ocieplenie poddasza pianą, 420 m² pod Kielcami

Często klienci mówią, że piana jest droga. A co powiedzieć, jeżeli mamy ponad 400 m² dachu do ocieplenia?? Lepiej zainwestować w doskonałą izolację i cieszyć się niskimi rachunkami, niż płacić przez lata “raty” za oszczędność na etapie budowy.

Z takiego właśnie założenia wyszedł nasz klient i jak sam przyznał, widząc efekt prac, decyzji nie żałuje! Ocieplenie pianą PUR to najlepsza izolacja przegrody dachowej jaką można wykonać. Na zdjęciach dokładnie widać, co odróżnia nas od konkurencji. Zawsze estetyka wykonywanych przez nas natrysków piany jest czymś, do czego przywiązujemy dużą wagę. Dzięki temu 20 cm izolacji to u nas 20 cm izolacji, nie średnia z “górek” i “dołków” jak w przypadku wielu firm konkurencyjnych. Wymaga to większego zaangażowania ale przede wszystkim doświadczenia. A tego Naszej załodze nie brakuje. Ociepliliśmy już ponad 300 domów i każdego dnia przybywają następne!

Zdradzić możemy, że już niedługo każdego dnia będziemy wstanie ocieplić dwa poddasza, wszystko dzięki naszym klientom, którzy nieustannie darząc nas zaufaniem, powierzają ATD ocieplenie wymarzonego domu!

420 m² ocieplonych w dwa dni pianą Quadfoam500, najlepszą pianą według rankingu TopBuilder 2016.

Galeria

Partnerzy